13 відгуків
+380 (99) 263-70-77
+380 (98) 232-01-19
Интернет-магазин "Wooddecor"

Захист деревини імпрегнацією

  Переваги.
Останнім часом багато людей стикаються з проблемою захисту дерев'яних виробів від гниття або грибка, на етапі його руйнування або поразкою паразитам. На жаль, врятувати дерев'яні виріб вже буде дуже складно. Про цій ситуації потрібно думати в першу чергу до  моменту використання дерев'яних виробів уже в роботі . Захист деревини від гниття, грибків, паразитів, руйнівного впливу ультрафіолетових променів — дуже важливе питання при роботі з деревиною. Пріоритетним напрямком нашої компанії є обробка виробів з дерева в автоклаві промисловим способом (імпрегнація) . Імпрегнація добре зарекомендував себе метод широко використовується для просочення садових меблів, забірних систем, терасових дощок, кроквяних систем, підлоги і багатьох інших дерев'яних виробів зовнішнього призначення, для яких особливо важлива висока ступінь захисту . Існує п'ять класів захисту:
I клас захисту – деревина знаходиться всередині приміщення; II клас захисту – деревина використовується без контакту з грунтом (зовнішня обробка); III, IV клас захисту – деревина контактує з грунтом; V клас захисту – деревина контактує з солоною водою.
Консервант TANALITH E просочує деревину у контрольованих промислових умовах у режимі "вакуум-тиск-вакуум". Деревина просякнута TANALITH E не вимагає фарбування або моріння для збереження своїх біозахистних якостей. Після імпрегнації консервантом деревина набуває красивий медово-коричневий колір. На відміну від термодоски, импрегнированная деревина може використовуватися не тільки як декоративний і обробний матеріал, але і як конструктивний будівельний матеріал (негативне властивість термодоски - крихкість і ламкість). Импрегнированная деревина зберігається впродовж всього терміну служби. Вона не деформується, як полімерно-композитна деревина і не колеться, як термодоска. Оброблений імпрегнацією матеріал не схильний до гниття і може знаходитися в безпосередньому контакті з грунтом, водою, солоною водою і  не потребує додаткової захисної обробки протягом усього терміну служби. Європейські виробники імпрегнованого вироби гарантують використання своєї продукції до 75 років. Реальний термін служби імпрегнованих пиломатеріалів значно вище . Даний варіант захисту деревини значно економить час і кошти порівняно з іншими обробками . Навіть термодоска, вимагає додаткової обробки оліями або спеціальними засобами, щоб запобігти розтріскування. Импрегнированная деревина позбавить Вас від цих проблем і заощадить Ваші гроші.
Технологія.
Процес імпрегнації, або "вакуум-тиск-вакуум", представляє з себе кілька етапів: 1.Спершу вакуумна установка забирає вологу і повітря з матеріалу деревини. 2. Потім автоклав заповнюють спеціальним складом. 3. З допомогою насоса в автоклаві створюють високий тиск, що змушує спеціальну рідину глибоко проникати в структуру деревини. 4. Після цього тиск знижується і створюється вторинний вакуум для видалення залишкової вологи з матеріалу деревини. 5. Тиск в автоклаві вирівнюється з атмосферним. Завдяки залишковим розрідження всередині деревини — залишки розчину захисного складу затягуються з поверхні всередину матеріалу.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner